Raft Organizues per Produkte Kuzhine

00008945
4,700 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Raft Organizues per Produkte Kuzhine

Materiali rezistent ndaj ndryshkut: i bërë prej çeliku të fortë dhe veshje pluhuri të përfunduar me spërkatje elektrostatike, ky raft erëzash është rezistent ndaj ndryshkut, i cili është ndërtuar për përdorim afatgjatë.
Dizajni gjithëpërfshirës: ky raft i vogël me aksesorë të ndryshëm të menduar ka përmasa 32 x 20 x 40 cm, i cili zë pak hapësirë, por mund të mbajë një numër të madh erëzash dhe enësh kuzhine. Kompakt dhe praktik. (Grepa x 4, mbajtëse thike x 1, dërrasë prerëse x 1, mbajtëse enësh x 1).
➤ [Planifikimi i arsyeshëm i hapësirës]: Rafti i erëzave vjen me dy kosha me madhësi të ndryshme. Shporta e vogël ka një gjerësi prej 15 cm dhe mund të mbajë shumë shishe të holla. Shporta e madhe ka një gjerësi prej 20 cm dhe është 29 cm nga koshi i sipërm i vogël, gjë që e lejon atë të mbajë shishe të gjera dhe të gjata.
➤[Me shumë qëllime]: Ky raft kompakt me erëza mund të përdoret jo vetëm në kuzhinë, por edhe në banjë, në tavolinë ose nën lavaman.
➤[Instalimi i lehtë]: Mjafton t'i bashkoni koshat në raftin kryesor pa përdorur vida, në 10 minuta do të merrni një raft të bukur ruajtjeje, i cili do t'ju ndihmojë të organizoni kuzhinën, dhomën e ndenjes ose banjën tuaj në një kohë të shkurtër.


No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni