Raft Metalik per Mbajtjen e Eneve mbi Lavaman

R553461
7,200 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Raft Metalik per Mbajtjen e Eneve mbi Lavaman

Karakteristikat

 • Mundëson tharje dhe sistemim të enëve tuaja. 
 • Ndërtuar me material rezistent, metalik. 
 • Lehtësisht i montueshëm mbi lavaman. 
 • Mbajtëse thikash, solucione pastrimi, etj. 
 • Raft ndarës për pjatat te madhësive të ndryshme. 


Raft Metalik per Mbajtjen e Eneve mbi Lavaman

Raft Metalik per Mbajtjen e Eneve mbi Lavaman

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Size
Large
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Raft per Mbajtjen e Eneve
Lloji
Raft Metalik
Materiali
Metal
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni