Raft Kuzhine Metalik 117x70x36cm

Z079692
11,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Raft Kuzhine Metalik  117x70x36cm

Karakteristikat

 • Aksesorë i përshtatshëm për shtëpi dhe biznese. 
 • Mundëson sistemimin dhe arredimin e ambienteve tuaja. 
 • Ndërtuar me material rezistent Aliazh alumini. 
 • 3 rafte për magazinim apo organizim të sendeve të nevojshme për kuzhinë. 
 • Lehtësisht i montueshëm. 
 • I pajisur me rrota në pjesën e poshtme për lehtësi transportimi. 
 • Dera e raftit paloset për lehtësi aksesimi. 
 • Struktura rezistente mundëson mbajtjen e mini elektroshtëpiakeve si:  Mikrovalë, Ekspres, Thekse, etj..
 • Përmasat: 117 x 70 x 36cm.
 • Pjesa e brendshme e secilit prej rafteve: 66 x 32 x 32cm. 

Paketimi përmban:

 1. Pjesët e nevojshme
 2. Vidat
 3. Kaçavid
 4. Çelës ekzagonal
 5. Rrotat 
 6. Dorezat
 7. Varëse për enë kuzhine
Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Raft Kuzhine
Lloji
Metalik
Materiali
Aliazh alumini
Permasat
Permasat (W x H x D)
117x70x36cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni