Prize Elektrike Zgjatuese 3m 2500w

F374894
1,180 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Prize Elektrike Zgjatuese 3m 2500w

Karakteirstikat:

 • Lehtësisht e përdorshme.
 • E pajisur me çelës sigurie, 4 priza dhe 3 porta dalëse USB.
 • E përshtatshme për pajisje të ndryshme elektronike.
 • Voltazhi maksimal: 250V.
 • Fuqia maksimale: 2500W.
 • Rryma elektrike maksimale: 10A.
 • Gjatësia e kabullit: 3 m.

Brand
ShikoCmimin Vegla
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Ngjyra
Zeze
Modeli
Prize Zgjatuese
Fuqia
2500w
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni