Power Bank Wireless Charger 10000mAh Magsafe

10001488
2,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Power Bank me magnet.

Karakteristikat:

 • Magneti funksionon për seritë e iPhone 12,13,14.
 • Portë dalëse type-C, e cila mundëson input për PowerBank-un dhe output për pajisjet tuaja.
 • Kapacitet: 10000 mAh.
 • Rryma elektrike hyrëse: 5V, 2.1A.
 • Rryma elekrike dalëse: 5V, 2.4A.
 • Fuqia: 5W, 7.5W, 15W (në varësi të pajisjes që po furnizohet). 
 • Dizjan ergonomik lehtësisht i përdorshëm. 
 • Mbrojtje kundër qarkut të shkurtër, mbinxehjes, mbrojtje nga mbi tensioni dhe nga mbi karikimi. 

Shenim: Ky Power Bank me funksion absorbimi magnetik është i përshtatshëm për modelet Apple 12 e lart. . Telefonat e tjerë celularë me funksion të karikimit me wifi  mund te karikohen , por nuk mund të absorbohen në mënyrë magnetike

Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Bezhe
Modeli
Power Banik Wifi magsafe
Kapaciteti
10000mAh
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni