Power Bank me Wireless per Iphone Mo 12-13-14

Z040101
2,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Power Bank me Wireless per Iphone Mo 11-12-13-14

Karakteristikat:

 • Është magnetike.
 • Suporton iphone 12 e sipër të cilët suportojnë karikim me magsafe.
 • Ndërtuar me material abs dhe pc.
 • Fuqia dalëse: 5W.
 • Rryma elektrike input: 5V / 2A.
 • Bateri e tipit polimer litiumi.
Electronics
Age group
Android 2.1
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Power bank
Multimedia
Video playback
Jo

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni