Pistolete Masazhimi Fascial Gun Mo MGE006

7705966875411
1,400 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Pistolete Masazhimi Fascial Gun Mo MGE006

Karakteristikat:


 • E pajisur me bateri të rikarikueshme.
 • Lehtësisht e përdorshme.
 • 5 intensiteti masazhimi.
 • Lehtësisht e transportueshme falë peshës së lehtë dhe përmasave të vogla.
 • Sugjerohet ta karikoni përpara se ta përdorni.
 • Fuqia 20W.
Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
MGE 006
Lloji
Pistolet per Masash
Fuqia
20w
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni