Pistolete Masazhi Fascial Gun 4000Rpm

00009289
2,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Pistolete Masazhi Fascial Gun 4000Rpm

Karakteristikat:

 • Zbut ngurtësimin dhe dhimbjen e muskujve tuaj.
 • Përmirëson qarkullimin e gjakut dhe largon dhimbjet e nyjeve, kyçeve, qafës dhe shpatullave.
 • Përmirëson shëndetin e indeve të buta. Rritni kohën e bërjes së ushtrimeve.
 • Disa koka të ndryshme për masazhim në pjesë të ndryshme të trupit.
 • Shumë praktik, mund ta merrni kudo me vete. 
 • Punon me anë të baterisë së rikarikueshme.
 • Voltazhi: 8.4V.
 • Kapaciteti i baterisë: 2000mAh.
 • Shpejtësia maksimale: 3200 r/min.

Paketimi përmban:

 1. Masazhieren.
 2. Katër koka të ndryshme.
 3. Fishë karimikimi USB to Type-C.
 4. Manual përdorimi.
BrandAll Brands MarkaFascial GunBrand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
Fascial Gun
Fuqia
4000rpm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni