Pistolete Dadicekesh me bateri

Y624269
9,700 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandAll Brands MarkaLiduo

Pistoletë dadiçekësh dhe vidator me bateri 2 ne 1

Seti mund te perdoret si Pistolete dadicekesh  ose si vidator me bateri per vidhosjen e vidave.

Seti është i pajisur me:

 • Pistoletë Dadicekësh.
 • 2 bateri të rikarikueshme 88V.
 • Karikuesin e baterive.
 • Kriket.
 • Zgjatues kriketi.
 • Zgjatues në formë T.
 • 6 Punto të madhësive të ndryshme.

Koka kaçavide kriketi:

 • PZ3, T25, PZ1, minus 4 & 5.
 • PH1, PH2, T15, T20, minus 6 & 5.
 • Koka dadosh: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Brand
All Brands
Ngjyra
Blu
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Liduo
Modeli
Y624269
Lloji
Pistolete Dadicekesh me bateri
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni