Piste Vrapimi Elektrike

61,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Piste Vrapimi Elektrike

Piste vrapimi elektrike portabel e pajisur me masazhuese.

 1. Pesha maksimale: 90 kg.
 2. Përmasat: 168 x 71.5 x 129 cm.
 3. Fuqia: 550W.
 4. Shpejtesia: 1-12 km/h.
 5. I pajisur me një motorr.
 6. Masazhiere e inkorporuar në trup, ju ndihmon në relaksimin e muskujve, eleminimin e celulitit, etj.
 7. Ka magnet sigurie.
 8. Është portabël, paloset dhe ka rrota për lehtësi lëvizjeje.
Brand
All Brands
Ngjyra
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Modeli
U228262125
Lloji
Piste Vrapimi
Permasat
Pesha
90 kg max
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni