Pjaster per Floket Raf Model R.422P

6975069404608
1,050 L
990 L
Ju kurseni: 60 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Pjaster per Floket Raf Model R.422P

Karakteristikat:

 • Fuqia: 45W.
 • Mund të rrotullohet deri në 360°.
 • Redukton dëmtimin e flokëve.
 • Temperaturë konstante: 200°C.
 • Mund të ngrohet në temperaturën 170°C për një minutë.
 • Voltazhi: 220-240V, 50Hz.
 • Gjatësia e kabullitL 1.8 metra.
 • Një buton për fikje dhe ndezje.
BrandRaf MarkaRaf
Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Raf
Modeli
R.422P
Lloji
Pjaster Flokesh
Fuqia
45w
Tensioni
220-240V 50/60Hz
Permasat
Permasat (W x H x D)
30x3cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni