Pjaster Flokesh Gemei GM-419

1,450 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

PJASTER FLOKESH | GEMEI GM-419

Pjaster per shtrirjen dhe drejtimin e flokeve e markes Gemei model GM-419
Shtrini floket ne nje kohe te shkurter dhe duke i mbrojtur  ata nga djegja fale teknologjise inovative te ngrohjes me rreze infra te kuqe dhe veshja e saj me titan.

PJASTER FLOKESH PROFESIONALE

Drejtues profesional i flokëve Gemei Gm-419, veçoria e këtij rregulluesi është veshja me titan. Veshja e titanit siguron një rezultat njëqind për qind - flokë krejtësisht të drejtë, por në të njëjtën kohë, pajisja nuk i dëmton ata.
Pllakat e titanit nxehen sa më shpejt që të jetë e mundur në temperaturën e specifikuar. Nxehtësia shpërndahet në mënyrë të barabartë në të gjithë sipërfaqen e pllakave. Procedura e drejtimit është shumë e shpejtë. Janë hekurat e veshur me titan që përdoren nga profesionistët e parukerisë

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni