Peshore Dixhitale ne Forme Luge per peshimin e ushqimeve

00008961
900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Peshore në formë luge.

Karakteristikat:

 • Mundëson matjen e produkteve të ndryshme ushqimore sipas nevojës tuaj.
 • Mat në mënyrë të përkryer, produktet si: gjalp, miell, erëza, të përdorshme gjatë gatimit ose gjatë pjekjes së ushqimeve të ndryshme.
 • Peshimi bëhet me anë të sistemit të sensorit shumë preçiz.
 • Njësi matëse të ndryshme.
 • Në lugë janë të vendosura njësitë matëse të lëngjeve deri në 30ml.
 • Ndërtuar me material cilësor ABS.
 • Ekran LCD, i fuqizuar nga bateria e zëvendësueshme.
 • Tregues i fuqisë së ulët dhe mbingarkesës, funksioni i zerimit.
Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Peshore Dixhitale
Lloji
Peshore ne Forme Luge
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni