Perparse Kuzhine per Gatim

A837484
650 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Perparse Kuzhine per Gatim 

Karakteristikat:

 • Përparëse e papërshkueshme nga uji.
 • E përshtatshme për përdorim në kuzhinë.
 • Mbron dhe mban rrobat tuaja të pastra.
 • E lehtë për tu pastruar.
 • E pajisur me dy shtresa anësore për të fshirë duart gjatë gatimit ose pastrimit.
 • Copë rezistente plastike.
Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Perparse Kuzhine
Materiali
Plastike
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni