Perifan per Femije me Doreze

N393758
4,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Perifan per Femije me Doreze

Karakteristikat:

 • Perifan për fëmijë mbi 9 muaj.
 • Një aksesor shtesë që mundëson forcimin e muskujve të këmbëve të fëmijës tuaj.
 • Ndërtuar me material rezistent ABS.
 • Rrethi është i pajisur me rrota në pjesën e poshtme për stabilitet dhe lehtësi lëvizje.
 • Perifani është i pajisur me lodra të heqshme dhe tavolinë për tërheqjen e vëmendjes së fëmijës.
 • Ulëse me copë shumë të rehatshme.
 • Perifani ka trup të palosshëm.
 • Strukturë alumini dhe plastikë ABS. 
 • Përdoret edhe si ndihmëse për ecjen e fëmijës jashtë rrethi.
 • Sugjerohet monitorimi i fëmijës nga një i rritur gjatë përdorimit. 
Brand
ShikoCmimin Kids
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Perifan
Lloji
Per Femij
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni