Pastrues per Pushin e Rrobave Raf Mo R.450

6975069406336
990 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Pastrues per Pushin e Rrobave Raf Mo R.450

Karakteristikat:

 • Pastron pushin e rrobave, mobiljeve, çorapeve, lodrave prej pellushi, etj.
 • Është tejet efikase dhe kursen kohë.
 • Fuqia: 5W.
 • Prerëset janë në formë cikloni.
 • Voltazhi: 110-220V.
 • Frekuenca: 50Hz.
BrandRaf MarkaRaf
Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Raf
Modeli
R.450
Lloji
Pastrues per pushin e rrobave
Tensioni
220-240V 50/60Hz
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni