Pajisje per Palester ne Shtepi-Total Crunch dhe Biciklet

7502274770137
14,900 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Total Crunch dhe Biciklet

Total crunch dhe Biciklet ne nje pajisje te vetme .  Pajisja revolucionare per ushtrime ne shtepi pa qene nevoja per te shkuar ne palester.


Stervitja nepermjet nje pasjisjeve te vetme te te gjithe muskujve 

 • Muskujt e barkut ,
 • kembet,
 • krahet,
 • shpatullat,
 • gjoksi
Brand
All Brands
Ngjyra
Kuqe
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Modeli
Total Crunch dhe Biciklet
Lloji
Pajisje per Stervitje dhe Fitnes
Materiali
Celik
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni