Pajisje per Fitnes -Step dhe Biciklete 2n1

00001019
36,500 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Transformoheni  shtëpinë tuaj në dhomën tuaj private të fitnesit. Thjesht anoni dhe hapeni për ta përdorur ose ruajtur, dhe rrotat në pjesën e përparme të njësisë lejojnë përdoruesin të lëvizë me lehtësi në një dhomë ne tjetren . Monitorët dixhitalë, përdorimi i një ekrani monitori dixhital për të gjurmuar përparimin tuaj është shumë i thjeshtë! Masni kohën, shpejtësinë, distancën, kaloritë e djegura, do të jeni në gjendje të shihni rezultatet tuaja hap pas hapi.

Pajsje per Fitnes  dy-në-një, Step dhe biçikletë ushtrimesh

Ekran Elektronik që gjurmon distancën, kohën, shpejtësinë dhe kaloritë e djegura
Shfaqja e kohës së ushtrimeve
Shfaqja e shpejtësisë
Ekrani i kilometrazhit
Kaloritë e djegura
Ngjyra: E zezë
Materiali: ABS plastike dhe hekur
Sistemi i tensionit: Sistemi i drejtuar me magnet
Dimensionet e përgjithshme: 47" x 26" x 61" (J x P x H)
Madhësia e pedalit: 15,5'' X 6''
Kapaciteti i peshës: 120 kg.

Brand
All Brands
Color
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Modeli
Step dhe Biciklet
Lloji
Pajisje per Stervitje dhe Fitnes
Materiali
Plastike ABS dhe Celik
Permasat
Pesha
120kg
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni