Pajisje Krepash Helmut HM-517

Na kontaktoni për një çmim
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

PAJISJE KREPASH HELMUT Model HM-517

Pajisje krepash elektrike Helmut 30cm me termostat për përdorim në shtëpi 1000W E zezë (HM-517) - 
Mund të përgatisni shpejt dhe lehtë,krepa petullat, petullat, omëletat,  dhe shumë mëngjese të tjera të preferuara.

BERESE KREPASH HELMUT

Ky beres multifunksional i krepave mund të përdoret edhe si tigan, kështu që mund ta përdorni ne cdo vakt. Mëngjesi, paradreka, dreka apo darka do të jenë më të lehta dhe më argëtuese se kurrë!

KARAKTERISTIKAT:

 • Marka: Helmut
 • Modeli: HM-517
 • Fuqia: 1000 W
 • Rregullatori i temperaturës
 • Treguesit e ngrohjes dhe funksionimit
 • Veshje jo ngjitëse
 • Baza për pastrim të lehtë
 • Tensioni: 220-240 V, 50/60 Hz

PAJISJE PER KREPA :

Bli online ne ShikoCmimin.al pajisje per krepa te markes Helmut ,transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi.


No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni