Ore Smart Watch Mo T500 Pro

10001189
3,400 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandAll Brands MarkaT500Pro

Ora Smart watch T500 Pro

 • 【Bluetooth Call/AI Voice】- Përjetoni komoditetin e përgjigjes dhe formimit të telefonatave pa duar me teknologjinë e përparuar Bluetooth 5.0 të orës sonë inteligjente, së bashku me altoparlantin dhe mikrofonin e saj të papërshkueshëm nga uji me besueshmëri të lartë. Algoritmi ynë ekskluziv i zërit të AI ju lejon të kryeni komanda dhe operacione vetëm me një klikim të dyfishtë, duke i liruar duart për të bërë gjëra të tjera.
 • 【Ekrani me prekje HD】- Shijoni një përvojë vizuale më të gjallë dhe gjithëpërfshirëse me ekranin tonë të madh me kornizë 1,95 inç me definicion të lartë. Ora është projektuar me një buton anësor rrotullues që ju lejon të ktheni me lehtësi faqet ose të lëvizni lart, duke e bërë atë më të lëvizshme dhe më të përshtatshme për t'u përdorur. Me estetikën dhe prakticitetin e saj moderne industriale, ora jonë inteligjente është bërë me trup të shkëlqyeshëm prej aliazhi të fortë dhe rrip materiali silikoni miqësor ndaj lëkurës, i cili është i rehatshëm për përdorim afatgjatë.
 • 【Wealth Care Suport】- Ora jonë inteligjente ka një monitor optik të rrahjeve të zemrës që përdor të dhëna të mëdha të përcaktuara shkencërisht për t'ju ndihmuar të mbani gjurmët e shëndetit tuaj. Monitoroni presionin tuaj të përditshëm të gjakut, oksigjenin e gjakut, frymëmarrjen, gjumin dhe më shumë për t'ju motivuar të jetoni një jetë më të shëndetshme. Me 123 mënyra sportive, ju ndihmon të gjurmoni statusin tuaj sportiv, të rregulloni planin tuaj sportiv dhe të regjistroni të dhëna më të sakta sportive.
 • 【Rich Life Assistant】- Ora jonë inteligjente është projektuar për të përmbushur nevojat tuaja të përditshme me dizajnin e saj të papërshkueshëm nga uji dhe pluhurin IP67 që mund të përballojë konsumimin e përditshëm. Ai vjen me një shumëllojshmëri të asistentëve të jetës, si parashikimi i motit, fotografimi në distancë, kontrolli i muzikës, kujtesa e ulur, orë alarmi, kalkulatori, telefoni celular dhe më shumë. Plus, ai ka lojëra të pavarura interesante Da-fit të integruara që ju lejojnë të kaloni kohën tuaj të lirë në orë, duke ju dhënë një përvojë të jashtëzakonshme jetësore.
 • 【Women's Health】- Ora jonë inteligjente është krijuar për të ndihmuar gratë të menaxhojnë me lehtësi ciklet e tyre menstruale. Pavarësisht nëse keni një cikël të rregullt apo të parregullt, ai mund të gjurmojë jetën tuaj dhe të regjistrojë ditarin tuaj të ciklit, duke e bërë më të lehtë për ju të menaxhoni problemet fiziologjike të shëndetit të grave. Përgatituni për periodat tuaja duke e ndjekur paraprakisht dhe shijoni një jetë pa stres
Brand
All Brands
Ngjyra
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
T500Pro
Modeli
T500Pro
Lloji
Ore Smart
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni