Ore Smart Smartwatch Mo T3 Pro

T181939
2,990 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ore Smart Smartwatch Mo T3 Pro

Karakteristikat:

 • Lidhet me telefonin tuaj me anë të Bluetooth 5.2.
 • Mundëson bërjen e telefonatave,
 • Mat pulsin, tensionin, kaloritë e harxhuara, përfshin 6 modalitete stërvitjeje, vrap në natyrë, në shtëpi, ulje-ngritje, pompa dhe trajnim i lirë.
 • Ora mundëson shikimin e motit, me anë të sinkronizimit me aplikacion përkatës.
 • Ekran me prekje 1.28 inç.
Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Marka
T3 Pro
Modeli
T3 Pro
Lloji
Smartwatch
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni