Ore Smart Smartwatch Mo K9

6284584554966
4,400 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ore Smart Smartwatch Mo K9

Karakteristikat:

 • Suporton Bluetooth 4.0.
 • Punon me sistem Android 4.4+ dhe  iOS 8.0+.
 • Ekrani i lakuar ips 1.3 inç.
 • Rezolucioni: 240 x 240.
 • Kapaciteti i baterisë: 180mAh.
 • Koha e gatishmërisë rreth 15 ditë.
 • Koha e punës rreth 7 ditë.
Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Marka
K9
Modeli
Ore Smart
Lloji
Smartwatch
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni