One Hand Set Tastier dhe Mouse Gaming

6904859672675
2,790 L
Ne Stok
A
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

One Hand Set Tastier dhe Mouse Gaming

Karakteristikat:

 • Dizajn ergonomik. 
 • Lehtësisht të përdorshme. 
 • Tasta mekanikë.
 • Janë me ngjyra RGB.
 • Numri i tastave : 35. 
 • Rryma operative: me shumë se 200mA. 
 • Tensioni: 5V. 
 • Gjatësia e kabullit:1.5m. 
 • Pesha: 360 gram. 
 • Lidhet me USB. 
 • Mausi ka 4 butona.
 • Mouse DPI: 1200.
 • Përmasat e tastierës: 256 x 185 x 37 mm.
 • Përmasat e mausit: 65 x 130x 45 mm. 
 • Sistemi operues i suportuar: Win7, Win8,  Win10, Linux, Android, IOS. 


One Hand Set Tastier dhe Mouse Gaming by ShikoCmimin.al

Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Set Tastier dhe Mouse Gaming One Hand
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni