Nutribullet

​​NutriBullet Shqiperi ShikoCmimin

Nutribullet (Magic Bullet)

Që nga viti 2003, NutriBullet ka qenë në një mision për të frymëzuar dhe mundësuar ushqimin transformues për njerëzit në mbarë botën. Ne e bëjmë këtë duke projektuar dhe ofruar një ekosistem produktesh dhe shërbimesh që përpiqen të integrojnë ushqimin më të mirë në jetën e përditshme. Ne jemi më të njohur për të qenë novatorët kryesorë të blenderëve personalë NutriBullet dhe Magic Bullet me mbi 80 milionë klientë të lumtur në mbarë botën. Qëllimi ynë është ta bëjmë ushqimin të thjeshtë, të lehtë dhe me ndikim.

Nutribullet Albania nga ShikoCmimin.al :

Bli online produkte te markes se njohur Nutribullet dhe Magic Bullet kudo ne Shqiperi.Transport i shpejt dhe i sigurt dhe gjithashtu 15 dite mundesi kthimi.

Nutribullet 600w 12Pc - ShikoCmimin
Transport falas
Ulje 34%
3
Në gjëndje
8,900 L 5,900 L
Ju kurseni: 3,000 L
Nutribullet - NutriBullet origjinal më i  shitur dhe i dashur për miliona njerëz në mbarë  botën. - Grirësi i fuqishëm dhe shumë ushqyes. - Teknologjia e fuqishme motorike prej 600w e Nutribullet krijon smothie të shijshme duke grirë  në të njënjtën kohë, fruta dhe arra për nxjerrjen e maksimale të ushqimit. - Hapi juaj të parë drejt një shëndet të mirë - Seti prej 12 pjesëve përbërëse I SHPEJT DHE I LEHTË NË PËRDORIM - I shpejt dhe  lehtë për ta përdorur dhe shumë i thjesht për ta pastruar - Thjesht shpëlajeni nën ujë të ngrohtë. - I shkëlqyeshm për mëngjesin e freskët dhe shëndetin e mirë për mëngjesin tuaj dhe ushqimin me vlera të plota gjatë gjithë ditës.
KushtetI Ri MarkaNutribullet
Cmimi

L  –  L

  • 5900L
  • 5900L
Shitesi
Transport Falas