Motorra per Femije me Bateri

K228718867
12,900 L
Ne Stok
Bardhe
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Motora per Femije

Karakteristikat:

 • Motorr i përshtatshëm për fëmijë deri në 5 vjeç.
 • Lehtësisht i përdorshëm.
 • Motorri është i pajisur me drita LED.
 • Goma anësore për stabilitet dhe siguri të shtuar.
 • Fuqizohet nga bateria e rikarikueshme.
 • Ecje para-pas me ane të pedalit të gazit.
 • Sugjerohet përdorim nën prezencën e një të rrituri.
Brand
All Brands
Ngjyra
Bardhe
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Motorr me bateri
Lloji
Per Femij
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni