Mbajtese Thikash Plastike

Na kontaktoni për një çmim
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

MBAJTESE THIKASH PLASTIKE :

1- Perdorimi : Mund të mbaje deri në 9 thika me madhesi deri ne  23cm në madhësi dhe 8cm në lartësi.
2- Dizajni :  Dizajni unik me dy hapsira , thikat e vogla vendosen në shtresën e sipërme, dhe thikat e medha  vendosen në shtresën e poshtme, duke kursyer plotësisht shumë hapësirë. Dizajni kundër rrëshqitjes në bazë mund të parandalojë në mënyrë efektive  lëvizjen e kutisë.
3- Pastrimi : Shume e lehte ne pastrim: Thjesht shpëlajeni me ujë.
4 -Mbrojta e klientit:  Nëse keni ndonjë problem cilësor brenda 15  diteve pas blerjes së produktit, ju lutemi na kontaktoni dhe ne do      të përpiqemi të zgjidhim çdo problem të produktit.

Karakteristikat:


 • 1- Materiali PP i klasës ushqimore, i kaluar standardi FDA/LFGB, i sigurt dhe i shëndetshëm 
 •  2- Dizajn perfekt me dy shtresa për të maksimizuar kursimin e hapësirës së ruajtjes dhe organizimit e thikave  
 •  3- E lehtë për t'u pastruar, baza vjen me dizajn që nuk rrëshqet, i cili mund të parandalojë në mënyrë efektive lëvizjen e kutisë .


 
Mbajtese Thikash:

 • Materiali: PP
 • Specifikimi: rreth 40*14*7.5cm/15.75*5.51*2.95 inç
 • Pesha: rreth 440 g
 • Emri i produktit: Mbajtese Thikash Plastike


No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni