Mbajtese Enesh mbi Lavaman Raft Kuzhine

00001030
5,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Raft enësh tharëse e rregullueshme  mbi lavaman

Rafti i enëve i rregullueshëm mbi lavaman është bërë nga metali, por me ngjyrë të zezë. Ky kullues i madh i rregullueshëm i raftit të enëve për organizimin e kuzhinës Mbajtëse rafti për ruajtjen e hapësirës së ruajtjes me 5 grepa të dobishme Raftet e enëve përshtaten me lehtësi mbi lavaman.

Idejuar për organizimin e kuzhinës ky raft do t'i mbajë të rregullta të gjitha enët dhe gotat e gatimit dhe të thata. Kulluesit e enëve për banakun e kuzhinës mund të ruajnë enët e madhësive të ndryshme, duke përfshirë një raft enësh, raft tasash, mbajtëse thikash, shportë frutash dhe perimesh, dërrasë për prerje dhe mbajtëse për kapakun e tenxheres, mbajtëse detergjenti.

Raft Metalik mbi Lavaman (85cm)

Raft Mbajtese Enesh mbi Lavaman

Mbajtese Enesh mbi Lavaman

Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni