Mbajtese Telefoni per Makine me Karikim Wireless Treqa

6972047917105
1,490 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mbajtëse Telefoni për Makinë me Karikim Wireless 2 në 1 - Treqa:

 1. Funksion 2 në 1:
  • Mundëson mbajtjen e telefonit në makinë dhe karikimin e tij në të njëjtën kohë. Kjo sjell një zgjidhje të përshtatshme dhe të thjeshtë për përdoruesit që duan të mbajnë telefonin e tyre në vend dhe ta karikojnë pa kabllo të çrregullta.
 2. Fuqizim me Fishën Type-C:
  • Fuqizohet nga një fishë Type-C, e cila është e lehtë për tu përdorur dhe shpërndan energji me efikasitet.
 3. Ndërtuar me Material ABS dhe PC:
  • Konstruktuar me material ABS dhe PC, duke siguruar një ndërtim të qëndrueshëm dhe një pamje tërheqëse.
 4. Ideale për Telefona 4.5 - 7 inç:
  • Përshtatet idealisht me telefona të madhësisë 4.5 deri në 7 inç, duke bërë të mundur përdorimin me shumicën e modeleve të telefonave inteligjentë.
 5. Vendoset tek Ventilatori i Makinës:
  • Vendoset lehtësisht tek ventilatori i makinës, duke e bërë instalimin dhe heqjen e tij të shpejtë dhe të thjeshtë.
 6. Fuqia Dalëse dhe Tensioni në Dalje të Rregullueshëm:
  • Ofron fuqi dalëse nga 5W deri në 15W dhe tension në dalje nga 5V-2A deri në 9V-2A, duke përshtatur karikimin sipas nevojave të telefonit tuaj.
 7. Gjerësia dhe Lartësia e Rregullueshme:
  • Me gjerësi të rregullueshme nga 6.5 deri në 10 cm dhe lartësi nga 7.5 deri në 12 cm, e bën të përshtatshme për të ndryshuar madhësinë e telefonit tuaj.
 8. Dizajni Elegant dhe Kompakt:
  • Dizajni i tij elegant dhe kompakt bën që të përshtatet bukur në çdo ambient të brendshëm makine, duke ofruar një përvojë drejtimi të qetë dhe pa probleme.

Paketimi Përfshin:

 • Mbajtësen e telefonit.
 • Fishë USB to Type-C.

Ky aparat për mbajtjen dhe karikimin e telefonit në makinë ofron një zgjidhje të këndshme dhe të përshtatshme për përdoruesit që duan të mbajnë telefonin e tyre të sigurt dhe të karikuar ndërsa janë në rrugë.Brand
ShikoCmimin Makina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Marka
Treqa
Modeli
Mbajtese telefoni dhe karikues me wifi
Lloji
per Makine
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni