Mbajtese Telefoni per Makine me Vakum 360°

6972047915101
500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mbajtese Telefoni per Makine

Aksesor i përshtatshëm për çdo model makine, ky mbajtës telefoni është dizajnuar për të lehtësuar përdorimin e telefonit tuaj edhe gjatë udhëtimit.

Karakteristikat Kryesore:

 • • Lehtësisht e përdorshme edhe me një dorë
 • • Trup rezistent ABS
 • • Kënd i rregullueshëm 360° sipas nevojës
 • • Fiksim me vakum, mund ta montoni aty ku e keni me të lehtë për ta kontrolluar
 • • Kapse fleksibël, për telefona të madhësive 3.5-6 inç

Mbajtese Telefoni per Makine - Lehtësi dhe Siguri gjatë Udhëtimit

Ky mbajtës telefoni është një zgjedhje e shkëlqyer për udhëtimet tuaja. Me dizajnin e tij inovativ, ofron një mënyrë të përshtatshme për të përdorur telefonin në makinë.Brand
ShikoCmimin Makina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Mbajtese Telefoni per Makine me Vakum
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni