Mbajtëse Telefoni me Karikim Wireless Fast Charge

Y018905
900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mbajtëse Telefoni me Karikim Wireless:

 1. Lehtësi Përdorimi:
  • Përmban dizajn intuitiv dhe lehtë për përdorim, duke e bërë të lehtë për vendosjen dhe largimin e telefonit pa mundim.
 2. Sipërfaqe Karikimi Wireless:
  • Pajisur me sipërfaqe karikimi wireless për të mundësuar ngarkimin e pajisjeve që mbështesin këtë teknologji.
 3. Përshtatshme për Telefonat me Karikim Wireless:
  • Kompatibël me çdo telefon që suporton karikim wireless, duke përfshirë gamën e gjerë të modeleve të disponueshme në treg.
 4. Ndërtuar me Material Rezistent:
  • Konstruktuar me materiale të cilat janë rezistente ndaj dëmtimit dhe përdorimit të përditshëm, duke siguruar një mbajtës të qëndrueshme dhe të qëndrueshme.
 5. Funksionon si Mbajtes Stativ i Thjeshtë Telefoni:
  • Mbajtësi mund të përdoret edhe si stativ i thjeshtë për telefonin, duke ofruar mundësi të shumta për përdorimin e pajisjes në mënyrë të rehatshme.
 6. Fuqizim me Anë të Fishës Micro-USB:
  • Fuqizohet me anë të një porti micro-USB, e cila është një zgjidhje e përbashkët dhe e lehtë për shumicën e pajisjeve të sotme.
 7. Voltazhi:
  • Operon me voltazhin DC 5V-2A, 9V-1.67A, duke siguruar një furnizim të qëndrueshëm të energjisë për karikimin e pajisjes.
 8. Distancë Karikimi:
  • Ofron një distancë efektive të karikimit nga 3mm deri në 10mm, duke lejuar përdoruesit të vendosin telefonin e tyre me lehtësi pa humbur cilësi të karikimit.
 9. Output:
  • Ka kapacitet të karikimit nga 10W deri në 30W, duke ofruar shpejtësi të ndryshme të karikimit sipas nevojave të përdoruesit dhe aftësive të pajisjes.

Ky mbajtës telefoni me karikim wireless është një zgjidhje e përshtatshme për ata që kërkojnë një pajisje të rehatshme dhe efikase për karikimin e telefonit të tyre celular.


Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Mbajtese telefoni dhe karikues me wifi
Lloji
Fast Charge 10w-30w
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni