Mbajtese Targe me Kamer dhe Sensor

Z114005
2,800 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

POrtotarge me Kamer dhe Sensor

Karakteristikat:

 • Kamera e projektuar për të siguruar kënd të gjerë pamje 170° me kualitet të lartë.
 • Portotarga është e pajisur me 2 sensor parkimi.
 • Sensorët janë lehtësisht të ndryshueshëm.
 • Paketa e sensorëve të parkimit ka hapësirë edhe për 2 sensorë të tjerë. 
 • Pamje e plotë e pjesës së pasme të makinës tuaj kur jeni duke ecur mbrapsht. 
 • Kasa e targës është e përshtatshme për makina, kamionë, autobusa etj. 
 • Material ABS rezistent edhe në kushte të këqija të motit. 
 • Kamera është kundër ujit IP68. 
 • Madhësia e kasës së targës: 545 x 145mm. 
 • Instalimi sugjerohet të bëhet në elektroauto. 
Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Portotarge me Kamer dhe Sensor
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni