Mbajtese Sfungjeri dhe Peshqiresh

O531532
790 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

 

Mbajtese Sfungjeri dhe Peshqires

Karakteristikat:

 • Ndërtuar me material aliazh alumini.
 • Vjen në dy ngjyra të ndryshme, e zezë dhe e bardhë.
 • Ka enë kulluese të lëvizshme.
 • Mund të ngjitet në mur falë ngjitëses PVC.
 • Ideale për tu vendosur pranë lavamanit.
 • Përmasat: 26.5 x 13.5 x 19 cm.

Paketimi përmban:

 1. Varësen e peshqirave.
 2. Ngjitës PVC.
 3. Enë kulluese.
Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Mbajtese Sfungjeri dhe Peshqiri
Materiali
Metal
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni