Mbajtese Pijesh Dekorative Globe

6938764678637
2,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mbajtese Pijesh Dekorative Glob

Karakteristikat:

 • Dizajn ergonomik, lehtësisht i përdorshëm. 
 • I pajisur me tapë mbyllëse, kundër rrjedhjes.
 • Rrubinet dhe hinkë praktike për mbushjen me pijen tuaj të preferuar.
 • E përshtatshme për përdorim shtëpiak dhe komercial.
 • Kapaciteti: 1.5 litra.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Mbajtese pijesh
Materiali
Qelq
Kapaciteti
1.5L
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni