Mbajtese Laptopi Mo T9 Pozicionim 360°

00004099
2,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mbajtese per laptop Model T9

Karakteristikat:

 • Ju lejon të perdorni laptopin tuaj në pozicionin më të rehatshëm duke mbrojtur shëndetin tuaj nga dhimbjet e qafës dhe shpatullave. 
 • E pajisur me ventilatorë që sigurojnë rrjedhje të fortë të ajrit për të zhdukur nxehtësinë nga fundi i laptopit tuaj.
 • Me këmbë që ju lejojnë ta rregulloni në lartësinë që ju përshtatet.
 • Dizenjimi i saj e bën praktik dhe ju lejon ta levizni kudo, madje ta përdorni edhe kur jeni duke qëndruar në shtrat.
 • Ndërtuar me material alumini që ofron qëndrueshmëri. 
 • Madhësia maksimale: 22 inch.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Mbajtese Laptopi
Lloji
T9 Rrotullim 360
Materiali
Alumin
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni