Mbajtese Gote per Makine 2n1

D210577
1,790 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mbajtese Gote per Makine 2n1

Karakteristikat

 • Lehtësisht i montueshme.
 • E përshtatshme për përdorim në makinë.
 • Ju mundëson mbajtjen e pijeve dhe tavolinë për ngrënie kur jeni të ndaluar.
 • Montohet në mbajtësen  e gotave është me diametër të rregullueshëm.
 • Është i ndërtuar me material rezistent Plastik.
Brand
All Brands
Ngjyra
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Mbajtese Gote per makine
Materiali
Plastike ABS
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni