Mbajtese Frutash Dekorues Raft me 3 Ndarje

P311143
2,380 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mbajtese Frutash Dekorues Raft me 3 Ndarje

Karakteristikat:

 • Ndërtuar me material druri dhe plastike.
 • Ka tre ndarje me përmasat të ndryshme.
 • Pastrohet lehtësisht.
 • Tasat mbajtës janë të heqshme.
 • Ideale për të mbajtur dhe organizues frutat dhe perimet.
 • Përmasat e përgjithshme: 14.5 x 18.5 x 33 cm.Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Mbajtese Frutash Dekorativ
Lloji
Raft me 3 kate
Materiali
Dru dhe Qeramik
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni