Mbajtese Celulari me Karikues Wireless

N377506
1,290 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mbajtëse Celulari me Karikues Wireless

Ky mbajtës celulari me karikues wireless ofron një zgjidhje të përshtatshme dhe efikase për mbajtjen dhe karikimin e telefonit tuaj. Fleksibiliteti i tij për mbajtje në dy pozicione dhe mundësia për përdorim si karikuese tavoline e bëjnë atë një zgjedhje të shkëlqyer për përdoruesit që duan të përdorin telefonin e tyre me lehtësi dhe të përshtatshëm.

Karakteristikat Kryesore:

 • • Mundëson mbajtjen e telefonit në dy pozicione, vertikalisht dhe horizontalisht.
 • • Pjesa e karikueses është e heqshme për përdorim si karikuese tavoline.
 • • Karikim me fuqi deri në 10W, ofrueshëm për pajisjet që mbështesin teknologjinë e karikimit wireless me fuqi të lartë.
 • • Ndërtuar me trup rezistent me material ABS për durabilitet të lartë.


Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Mbajtese Telefoni me Karikues Wifi
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni