Mates Lageshtie dhe Temperature Digital Hygrometer

J840143
890 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Mates Lageshtie dhe Temperature Digital Hygrometer

Karakteristikat:

 • Mat temperaturë dhe përqindjen e lagështisë për ambjente të jashtme dhe të brendshme.
 • Fuqizohet falë baterive 1.5V AAA (nuk përfshihen në paketim).
 • Ka sensor për temperaturën e ujit.
 • Ka dy njësi të ndryshme matjeje për temperaturën: Celsius (°C) dhe Fahrenhait (°F).
 • Temperatura minimale për ambjente të brendshme: 0°C / 32°F.
 • Temperatura maksimale për ambjente të brendshme: 50°C / 122°F.
 • Temperatura minimale për ambjente të jashtme: -40°C / -40°F.
 • Temperatura maksimale për ambjente të jashtme: 70°C / 158°F.
 • Gjatësia e kabullit të sensorit të ujit: 1.5 m.
Brand
ShikoCmimin Gadget
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Bardhe
Marka
TA298
Modeli
Hygrometer
Lloji
Mates Lageshtie dhe Temperature
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni