Massage Gun Pistolet per Masazh

6958782129874
1,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Massage Gun Pistolet per Masazh

Karakteristikat:

 • E përshtatshme për të gjithë trupin.
 • Pistoleta e masazhimit, zbut ngurtësimin dhe dhimbjen e muskujve tuaj.
 • Përmirëson qarkullimin e gjakut dhe largon dhimbjet e nyjeve, kyçeve, qafës dhe shpatullave.
 • Përmirëson shëndetin e indeve të buta. Rritni kohën e bërjes së ushtrimeve.
 • 4 koka të ndryshme për masazhim në pjesë të ndryshme të trupit.
 • 6 nivele me frekuenca vibrimi të ndryshme.         
 • • Niveli 1 ~ 2100 rpm.         
 • • Niveli 2 ~ 2400 rpm.         
 • • Niveli 3 ~ 2700 rpm.         
 • • Niveli 4 ~ 3000 rpm.         
 • • Niveli 5 ~ 3300 rpm.         
 • • Niveli 6 ~ 3600 rpm.
 • Shumë praktik, mund ta merrni kudo me vete.  
 • Karikohet me anë të adaptorit AC i cili mundëson tension:        • Input AC 100-240V, 50/60Hz.        • Output 8.4V ~ 1A.

Paketimi përmban:

 1. Masazhieren.
 2. Katër koka të ndryshme.
 3. Manual përdorimi.
 4. Karikues.

BrandAll Brands MarkaFascial Gun
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
Fascial Gun
Modeli
320
Lloji
Pistolet per Masash
Fuqia
6 Nivele Shpejtesie 2100- 3600 rpm
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni