Masazhues per Syte Relax

Q646597
11,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Masazhues per Syte Relax 

Karakteristikat:

 • Ndërtuar me material rezistent dhe shumë komod.
 • E përshtatshme për përdorim nga të dyja gjinitë.
 • Është lehtësisht i përdorshëm.
 • Masazhim me kompresim ajri dhe me lëvizje.
 • Masazhim me ngrohje për relaksim të shtuar të muskujve të syve.
 • Bateri e rikarikueshme.
 • Përdorim për afërsisht 15 minuta pa ndalim.
 • Modalitet lehtësisht i përzgjedhshëm.

Masazhues elektrik i syve

Masazhuesi elektrik i syve eshte projektuar në bazë të masazhit tradicional kinez të akupointit,  me funksionin e trazimit dhe dridhjes;
Mundësuar nga një bateri litiumi e rikarikueshme, vjen në stilin e syzeve të palosshme dhe në modë, Materiali prej pelushi i veshjes është super i rehatshëm dhe me miratim nga FDA;
Modaliteti i terapisë me ngrohje 42℃/107F ju ndihmon të përmirësoni rrathët e zinj dhe të arrini sy më të shëndetshëm, Përmirëson qarkullimin e gjakut që ndihmon në reduktimin e fryrjes dhe lehtësimin e syve të thatë;
 lehtë të këngëve;

Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Bardhe
Modeli
Masazhue Elektrik per Syte
Tensioni
Bateri Rikarikueshe
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni