Masazhues per Qafen dhe Fytyren

W836881
1,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 


Masazhuese per Fytyren dhe Qafen

Karaktersitikat:

 • E përdorshme kryesisht për qafën dhe fytyrën. 
 • Ka tre modalitete të ndryshme: jeshile, blu dhe e kuqe.
 • Modaliteti me ngjyrë jeshile përmirëson qarkullimin e oksigjenit në qeliza, relakson trupin dhe rrit mikroqarkullimin në lëkurë.
 • Modaliteti me ngjyrë të kuqe përmirëson jetëgjatësinë e qelizave, nxit qarkullimin e gjakut, redukton pigmentin dhe zbeh shenjat.
 • Modaliteti me ngjyrë blu nxit sintezën mes proteinave dhe kolagjenit, përmirëson dhe shtrëngon lëkurën.
 • Ndërtuar me material ABS dhe PC.
 • Ka bateri të rikarikueshme.
 • Karikohet me anë të fishës micro-USB.
 • Karikohet plotësisht për 3 orë.
 • Fuqia: 2.5W.
 • Voltazhi: 5V.
 • Rryma elektrike: 0.5A.
 • Kapaciteti i baterisë: 200mAh.
 • Përmasat: 12 x 8.3 x 5 cm.

Paketimi përmban:

 1. Masazhuesen.
 2. Fishën e karikimit.
 3. Manual përdorimi.
Brand
ShikoCmimin Beauty
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Masazhues per Fytyren dhe Qafen
Fuqia
2.5w
Tensioni
5V 0.5A.
Permasat
Permasat (W x H x D)
12 x 8.3 x 5 cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni