Pishine per Femije 0-3 Vjec - Intex 86x25cm

BE -Intex 86x25
1,500 L
1,290 L
Ju kurseni: 210 L
Në gjëndje
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandIntex MarkaIntex

Pishine per Femije 0-3 Vjec - Intex 86x25cm

Pishine per femije te vegjel nga mosha 0 - 3 vjec.

Intex Pool  është një pishinë shumëngjyrëshe e fryrë për femijet e vegjel . E dizenjuar me 3 unaza të shndritshme, shumëngjyrëshe dhe një dysheme të rehatshme të fryrë, ajo vendoset lehtësisht në oborrin e shtëpisë ose ne plazh për shumë argëtim plot spërkatje. E përkryer për fëmijët që duan të freskohen ne uje.

 • Projektuar në një stil prej 3 unazash me ngjyra të ndezura
 • Dyshemeja e butë dhe e rehatshme e fryrë
 • E ndërtuar nga plastike e  trashë dhe e qëndrueshëme për përdorim afatgjatë në natyrë.
 • 3 dhoma ajri me valvola të dyfishta
 • Tapa e kullimit
 • Përmasat 86 x 25 cm (34 in X 10 in)
 • Kapaciteti i ujit: 15 gallon (6 inç (15cm) i lartësisë së murit)

Pishina ne shitje kudo ne Shqiperi

ShikoCmimin.al ofron transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi

Brand
Craftenwood
Size
Small
EAN
BE -Intex 86x25
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
Intex
Modeli
Intex 86x25
Lloji
Pishine
Materiali
Pvc
Permasat
Permasat (W x H x D)
86cm x 25cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni