Makine Rroje VGR Model V-947

6973224089479
2,700 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makine Rroje VGR Model V-947

Karakteristikat

 • Kryen dy funksione.
 • Shërben për qethjen dhe rrojen e meshkujve.
 • Mjaft praktike dhe e lehtë në përdorim.
 • Parandalon irritimin, skuqjen dhe rritjen e qimeve në brendësi.
 • E pajisur me bateri të rikarikueshme me kapacitet 2000mAh.
 • Bateria mundëson deri në 500 minuta perdorim me 4 orë karikim të plotë.
 • Ekran LCD ku tregohet bateria e mbetur.
 • Motor i fuqishëm 5W.
 • Kokë me thika çelik inoks të mprehta për prerje preçize.

Paketimi përmban: 

 1. 3 koka me madhësi të ndryshme
 2. Furçë pastrimi
 3. Vaj lubrifikues
BrandVGR MarkaVGR
Brand
VGR
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Gold
Marka
VGR
Modeli
v-947
Lloji
Makine Rroje
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni