Makine Rroje VGR Model V-338

6973224083385
3,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makine Rroje VGR Model V-338

Karakteristikat:

 • Lehtësisht e perdorshme.
 • E përshtatshme për përdorim personal.
 • Kokë me thika çelik inoks hipoalergjike, të cilat mundësojnë prerje efikase.
 • Shumë praktike.
 • Motor I fuqishëm, me punim të qetë.
 • Fuqia 8W
 • Ekran me prekje për kontroll të shpejtësisë dhe tregues i fuqisë.
 • Bateria është e rikarikueshme me kapacitet 1400mAh.
 • Mundëson përdorim për 2 orë.
 • Karikohet me anë të fishës USB.
 • Paketimi përmban çantë transportimi, kasë mbrojtëse, furçë pasrimi dhe fishën e karikimit
BrandVGR MarkaVGR
Brand
VGR
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
VGR
Modeli
V-338
Lloji
Makine Rroje
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni