Makine Qethje Profesionale VGR V-256

6973224082562
4,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makine Qethje Profesionale VGR V-256

Karakteristikat:

 • E përshtatshme për Sallone dhe për përdorim personal.
 • Bateri e rikarikueshme me kapacitet 2500mAh.
 • Thika profesionale çelik inoks me lartësi të rregullueshme (0.8-2mm).
 • Ekran LCD tregues për sasinë e karikimit të mbetur.
 • 6 koka të madhësive të ndryshme.
 • Vaj lubrifikues.
 • Furçë pastrimi.
 • Bazë karikimi dhe fishë fuqizuese USB.
 • Fuqia e motorrit 10W.
 • Bazë shpejtësi rregulluese 5500-7500RPM.
 • Karikim i shpejtë, për rreth 3.5 orë mbushet plot.
 • 1 karikim i plotë mundëson 400 minuta përdorim.
BrandVGR MarkaVGR


Brand
VGR
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
VGR
Modeli
V-256
Lloji
Makine Qethje Profesionale
Materiali
Celik Abs
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni