Makine Policie me Telekomand

N172884
3,800 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makine Policie me Telekomand

Karakteristikat

 • Lehtësisht e përdorshme. 
 • E përshtatshme për fëmijë. 
 • Makina fuqizohet me bateri të rikarikueshme. 
 • Mundëson luajtje për afërsisht 30 minuta. 
 • Kontrollohet lehtësisht nga fëmija me anë të telekomadës 2.4GHz. 
 • Telekomanda ka nevojë për dy bateri të zevendësueshme. 
 • Mundëson lëvizje para-prapa, majtas-djathtas dhe hapjen e dyerve me anë të butonit në telekomandë. 
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Makine Policie me Telekomand

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni