Makine per Femije me Bateri Mo Mercedes GLC

10001468
29,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makine per Femije me Bateri Mo Mercedes GLC

Karakteristikat:

 • E pajisur me bateri të riakarikueshme, boks me Bluetooth për të dëgjuar muzikë. 
 • Mundëson edhe përdorimin e kartave të memories dhe USBs për të dëgjuar muzikë.
 • Mundëson kontrollimin nga fëmija dhe nga të rriturit me telekomandë.
 • Pedalet e kontrollimit të shpejtësisë lehtësisht të arritshme.
 • Bateria zgjat për kohë të gjatë përdorimi.
 • Komandohet shumë lehtë nga vetë fëmija dhe në distancë nga i rrituri.


BrandAll Brands MarkaMercedes
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Kuqe
Marka
Mercedes
Modeli
GLC
Lloji
Makine me bateri per femije
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni