Makine me Telekomand per Femije Police

F771370
4,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makinë Policie me telekomandë 

Karakteristikat

 • Lehtësisht e përdorshme. 
 • E përshtatshme për fëmijë. 
 • E pajisur me bateri të rikarikueshme.  
 • Mundëson luajtje për afërsisht 30 minuta. 
 • Kontrollohet lehtësisht nga fëmija me anë të telekomadës 2.4GHz. 
 • Mundëson lëvizje para-prapa, majtas-djathtas dhe hapjen e dyerve me anë të butonit. 
 • Pamje Pagani Haraya. 

MarkaPagani
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Pagani
Modeli
Makine me Telekomand
Tensioni
Bateri Rikarikim

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni