Makine me Telekomand Bmw

00005164
3,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makinë me telekomandë BMW M5

Karakteristikat:

 • Makinë me telekomandë për fëmijë.
 • Lehtësisht e kontrollueshme me anë të telekomandës 2.4GHz.
 • Pamje origjinale BMW . 
 • Makina fuqizohet nga bateria e rikarikueshme, me kapacitet 500mAh. 
 • Telekomanda fuqizohet nga bateri të zëvendësueshme. 
 • Makina mundëson ecje para-pas dhe majtas-djathtas.
 • Është e pajisur me drita LED.
MarkaBmw
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Bmw
Modeli
Seria 3
Lloji
Me Telekomand
Kapaciteti
500mAh Batery
Tensioni
Bateri Rikarikim

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni