Makina per Femije me Shtytje Mercedes 1-4 vjec

00007698
4,000 L
Ne Stok
Bardhe
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Makina per Femije me Shtytje me Kembe Mosha 1 Deri 4 Vjec

Karakteristikat:

 • E përshtatshme për fëmijë deri në 4 vjeç.
 • Makina është e pajisur me ulëse të rehatshme plastike, timon drejtues dhe trup rezistent ndërtuar me material plastik ABS.
 • Makina manovrohet lehtësisht nga vetë fëmijët.
 • Vihet në lëvizje nga shtytjet që mundësohen nga këmbët e fëmijës.
 • Në këtë mënyrë fëmija stërvit muskujt e këmbëve dhe rrit aktivitetin fizik.
 • Sugjerohet që fëmija të jetë gjithmonë nën monitorimin e një të rrituri.
Brand
All Brands
Color
Bardhe
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Makine per Femije
Lloji
Me shtytje
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni